Martin Chodúr - videa

Martin Chodúr - Better We Dance - Videoklip ke skladbě Better We Dance na které spolupracoval s DJem Eddiem Senderem. Jde o taneční hit léta 2015.

Martin Chodúr - Cesta soutěží a rozhovor po finále

Martin Chodúr ve Velkém finále - Martin zazpíval ve Velkém finále tři skladby: Vánoční song (White Christmas), oblíbenou píseň (Heard It Trought The Grapevine) a nejpovedenější skladbu v soutěži (Robie Williems - Supreme). (téma: Vánoční písně, oblíbené písně a nejpovedenější písně v soutěži)

Martin Chodúr v 8. finále - Martin zazpíval v 8. finálovém kole tři skladby: dvě od Richarda Müllera - Rozeznávám a Cigaretka na 2 ťahy, a píseň od Lady Gaga - Paparazzi. (téma: Unplugged a písně Richarda Müllera)

Martin Chodúr v 7. finále - Martin zazpíval v 7. finálovém kole opět dvě nádherné písně: Michal David - Každý mi tě lásko závidí a West Side Story - Maria. (téma: Filmové a muzikálové hity)

Martin Chodúr v 6. finále - Martin zazpíval v 6. finálovém kole poprvé dvě sólové písně: R.E.M. – Everybody Hurts a Lenny Kravitz – Are You Gonna Go My Way. (téma: Písně ocěněné MTV)

Martin Chodúr v 5. finále - Karel Gott - Oči sněhem zaváté. Poprvé jsme mohli soutěžící slyšet zazpívat dvě písně. Martin zazpíval také duet s Janem Bendigem: George Michael & Elton John – Don’t let the sun go down on me. (téma: Písně Karla Gotta a světové duety)

Martin Chodúr ve 4. finále - Aerosmith - Craz (téma: Rockové kolo).

Martin Chodúr ve 3. finále - Michael Jackson - Billie Jean (téma: písně Michaela Jacksona a Madonny).

Martin Chodúr ve 2. finále - Michael Bublé - Feeling Good (téma: Božské klasiky).

Martin Chodúr v 1. finále - Elvis Presley - A Little less conversation (téma: Můj idol).

Martin Chodúr a skupina Robson a skladba Rabbit